praca.info logo

Dołącz jako
freelancer lub rekruter
reprezentujący firmę

Polecanie kandydatów na praca.info to zarówno dobra okazja na uzyskanie dodatkowego dochodu z prowizji jak i możliwość rozwijania swoich umiejętności rekruterskich przy ciekawych projektach z różnych branż.Współpracować z nami możesz także będąc zatrudnionym w innym miejscu jako rekruter inhouse lub agencyjny. Nie musisz mieć założonej działalności gospodarczej - rekrutować mogą również osoby fizyczne.
rekturter
Rozliczamy się z Tobą na transparentnych zasadach. Wiesz, jaka będzie wysokość Twojej prowizji, jeszcze przed podjęciem się projektu. Po skutecznym zatrudnieniu Twojego kandydata i upływie ustalonego okresu gwarancyjnego, Pracodawca wypłaci Ci należne wynagrodzenie.

Bezpieczeństwo i wygoda

Praca.info to doskonałe rozwiązanie dla rekruterów, którzy cenią sobie minimum formalności. Wszystkie działania - rekrutacja, polecenia i komunikacja z klientami - odbywają się przez nasz portal. Nasze umowy powstały w konsultacjach ze specjalistami, by zapewnić pełne bezpieczeństwo i legalność prowadzonych rekrutacji.

Dane Kandydatów są dla nas szczególnie istotne. Polecany przez Ciebie kandydat musi potwierdzić mailowo chęć dołączenia do procesu, aby jego dane trafiły do Pracodawcy. Wszystko generujemy automatycznie, więc nie musisz wysyłać dodatkowych zgód Kandydatom. Takie rozwiązanie to duża oszczędność dla Twojego czasu.

bezpieczenstwo i wygoda

Buduj swoją markę osobistą

Portal to dobre narzędzie do budowania swojej marki osobistej. Na praca.info stworzysz swój profil rekrutera, który możesz w dowolnej chwili spersonalizować, dodając opis czy branże, w których się specjalizujesz. Będzie on Twoją wizytówką dla kandydatów i pracodawców.

marka osobista

Łatwy kontakt z pracodawcą

Wiemy, jak istotny jest sprawny kontakt w przypadku tak dynamicznego procesu, jakim jest rekrutacja. Dlatego, w razie jakichkolwiek pytań do oferty, możesz skorzystać z wewnętrznej funkcji czatu. Dzięki niej komunikacja z pracodawcą jest prosta, uporządkowana i zawsze w zasięgu ręki

kontakt z pracodawca

Wygodny panel rekrutera

Panel rekrutera został zaprojektowany z myślą o wygodzie i szybkości użytkowania. Wszystkie projekty, nad którymi pracujesz, znajdują się w jednym miejscu, a większość funkcjonalności jest dostępna z poziomu bocznego paska. Dzięki panelowi w każdej chwili sprawdzisz wysłane rekomendacje i ich status, liczbę zatrudnionych kandydatów i zarobione prowizje.

wygodny panel

Zostaw nam swojego maila, a my poinformujemy Cię o starcie naszego serwisu. Do zobaczenia niedługo! 😊