praca.info logo

Współpracuj
z rekruterami
zewnętrznymi

Dzięki systemowi poleceń na praca.info, możesz pozyskiwać kandydatów poprzez współpracę z rekruterami zewnętrznymi. Sam ustalasz, ile chcesz zapłacić prowizji za skuteczne polecenie i zatrudnienie kandydata. Każdy przesłany profil objęty jest okresem gwarancji.Dbamy też o bezpieczeństwo Twojego procesu rekrutacyjnego. Każdy otrzymany przez Ciebie profil kandydata objęty jest gwarancją. W efekcie prowizja zostanie wypłacona rekruterowi w momencie, w którym kandydat przejdzie przez okres próbny.
pracodawca
Prowadzimy podwójną weryfikację każdego rekomendowanego kandydata, żeby mieć pewność, że wszystkie strony wyrażają zgodę na udział w danej rekrutacji. Szanujemy Twój czas i chcemy, żebyś mógł zatrudniać topowych specjalistów.

Świadome przetwarzanie danych

Nasz regulamin i polityka prywatności zapewniają jasne i przejrzyste zasady współpracy. Korzystając z praca.info masz pewność, że dane zarówno Twoje, jak i kandydatów są przetwarzane według aktualnych standardów RODO.

CV kandydatów z bazy są anonimizowane zgodnie z zasadami przyjętymi w Twojej firmie, dzięki czemu nie musisz obawiać się o prawne aspekty zarządzania ich danymi. Możesz również dostosować ustawienia RODO, modyfikując czas obowiązywania zgody dla obecnych oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych.

przetwarzanie danych

Employer Branding

Z praca.info masz pewność, że Twoja oferta zabłyśnie! Wybierając pakiet PREMIUM uzyskujesz dostęp do krótkiej krótkiej kampanii w social mediach, którą poprowadzi nasz zespół. Wypromujemy Twoje ogłoszenie tak, aby przyciągało najlepszych kandydatów.

Na naszym portalu masz możliwość stworzenia profilu pracodawcy, widocznego dla kandydatów przeglądających aktywne ogłoszenia. Dzięki niemu możesz skutecznie zaprezentować swoją firmę jako atrakcyjne miejsce pracy. Zamieść logo, opis oraz dodatkowe informacje i stwórz wizytówkę swojej firmy!

employer branding

Sprawna komunikacja

Sprawny przepływ informacji to sukces każdego projektu. Na naszej platformie została umieszczona funkcja, która umożliwia rekruterom zadawanie Ci pytań do Twoich ofert. Bezpośrednia komunikacja z rekruterem zapewni najwyższy poziom dopasowania przesyłanych kandydatur.

W zależności od wyboru pakietu możemy przypisać Ci opiekuna, który będzie wsparciem podczas całego procesu. Będziemy z Tobą w kontakcie, zapewniając obsługę i doradztwo na najwyższym poziomie, tak aby Twoje ogłoszenie przyciągało aplikantów.

sprawna komunikacja

Wygodny panel pracodawcy

Korzystanie z praca.info jest proste i wygodne. Wszystkie funkcjonalności portalu są dostępne z poziomu bocznego paska - w przeciągu kilku kliknięć przeprowadzisz niezbędne działania.

W panelu pracodawcy możesz zmieniać ustawienia, wymieniać wiadomości z rekruterami czy zarządzać swoimi ogłoszeniami. Znajdziesz tam również CV poleconych kandydatów, ich oczekiwania finansowe i inne kluczowe informacje. Dodatkowo, w ramach jednego profilu pracodawcy możesz podpiąć kilka kont użytkowników i przyznać wybranym status administratora, który umożliwia dodawanie/usuwanie i dezaktywację użytkowników wewnątrz Twojej organizacji.

wygodny panel pracodawcy

Pula talentów

Współpracując z praca.info otrzymujesz dostęp do naszej puli talentów - niezależnie od branży. Możesz skontaktować się z wybranym kandydatem i przesłać mu swoją ofertę.

Przeglądaj zanonimizowane profile osób poszukujących pracy i wybieraj wśród najlepszych.

pula talentow

Portal szyty na miarę

Tworząc praca.info mieliśmy na celu znalezienie rozwiązań na liczne problemy, jakie zaobserwowaliśmy w ciągu ponad 6 lat działalności jako agencja rekrutacyjna KINGIT. Pracując zarówno dla największych marek w Polsce i na świecie, jak i startupów, dopiero wprowadzających swój pomysł na rynek, zauważyliśmy wiele powtarzających się trudności na linii kandydat - pracodawca - pośrednik rekrutacyjny. Praca.info jest naszą odpowiedzią na współczesne potrzeby branży rekrutacyjnej.

Wierzymy, że tak jak i my, cenisz sobie elastyczność i możliwość wyboru. Dlatego praca.info łączy dwa sposoby pozyskiwania kandydatów - bezpośrednie aplikacje samych zainteresowanych oraz polecenia rekruterskie. Korzystając z naszego serwisu masz dostęp do zwiększonej puli talentów oraz usług rekruterskich na najwyższym poziomie - a wszystko to w obrębie jednego ogłoszenia.

wygodny panel

Zostaw nam swojego maila, a my poinformujemy Cię o starcie naszego serwisu. Do zobaczenia niedługo! 😊