praca.info logo

Ty decydujesz!

Z praca.info możesz korzystać na 2 sposoby: aplikując na oferty, jak na klasycznym portalu ogłoszeniowym, bez konieczności zakładania konta lub jako zarejestrowany użytkownik, uzyskując dostęp do licznych funkcji strony, w tym Profilu Kandydata.
rekturter

Daj się zauważyć!

Praca.info to nie tylko portal ogłoszeniowy, ale także platforma, na której to praca szuka Ciebie. Aby otrzymywać oferty pracy bezpośrednio od pracodawców możesz stworzyć Profil Kandydata, który będzie Twoją wizytówką.

Wybierz opcję 'Szukam pracy', a następnie streść swoje doświadczenie zawodowe i określ umiejętności, dyspozycyjność, oczekiwania finansowe oraz interesujące Cię branże. W ten sposób dołączysz do Puli Talentów, a gdy Twój anonimowy profil zainteresuje pracodawcę dostaniesz maila z ofertą pracy. Bardzo prosto odrzucasz lub akceptujesz zaproszenie. Dopiero po akceptacji zaproszenia pracodawca widzi Twoje dane kontaktowe.

daj się zauważyć

Anonimowość i bezpieczeństwo danych

Cenimy Twoją prywatność, dlatego anonimizujemy Twoje CV w bazie widocznej dla pracodawców. Mają oni dostęp do Twojego profilu, zawierającego jedynie informacje niezbędne do podjęcia decyzji o zaproszeniu do rekrutacji. Twoje dane osobowe oraz dane kontaktowe ujawnione będą dopiero po wyrażeniu przez Ciebie zgody na udział w określonym procesie rekrutacyjnym. Korzystając z praca.info masz również pewność, że Twoje dane są przechowywane w zgodzie z aktualnym rozporządzeniem RODO.

anonimowosc i bezpieczenstwo

Wygoda użytkowania

Konto na praca.info pozwala na łatwe aplikowanie, za pomocą spersonalizowanego profilu oraz na śledzenie swoich aplikacji i zapisywanie interesujących ofert na przyszłość. Dzięki temu możesz szybko sprawdzić status rekrutacji, w której bierzesz udział i nie przegapić żadnej zawodowej okazji!

wygoda użytkowania

0% spamu, 100% konkretów

Dbamy o Twoje dane i szanujemy Twój czas, dlatego domyślnie nie spamujemy niechcianymi ofertami pracy. Dzięki zaznaczonej opcji “Szukam pracy” w Twoim profilu, będziesz otrzymywać jedynie wiadomości od pracodawców, którzy chcieliby zaprosić Cię do udziału w rekrutacji. Zaznacz swoje umiejętności, wybierz interesujące Cię branże i znajdź swoją wymarzoną pracę!

zero spamu

Zostaw nam swojego maila, a my poinformujemy Cię o starcie naszego serwisu. Do zobaczenia niedługo! 😊